Državni Lidrano

Autor: Administrator , 29. 3. 2017.

Trinaesti put na državnom LiDraNu

Primošten 20.-22. ožujka 2017.

I ove godine sudjelovali smo na državnom Susretu literarnog, dramskog i novinarskog stvaralaštva i to s čak tri rada. Bio je to naš trinaesti državni Susret na kojemu smo proteklih godina sudjelovali s 28 radova u svim izrazima, a ove su nas godine predstavljale Ana Baran, učenica 7.c razreda s literarnim i novinarskim radom dok je naš školski list Klik predstavljala jedna od brojnih novinarki i novinara, Agneza Hadrović, učenica 6. d razreda. Njihove su voditeljice dipl. učiteljica Ivana Rešetar i dipl. knjižn. Ankica Blažinović- Kljajo.

Naša ekipa na otvorenju izložbe školskih listova ponosno predstavlja KLIK

Primošten je bio naša lidranovska destinacija i, iako bi mi radije bile u Solarisu, ljubazni Primoštenci osvojili su naša srca, a u tome je prednjačilo osoblje na recepciji koje je s nama rado poziralo za našu web stranicu.

Na pozornici pod ljubičastim reflektorom nekako smo čudno ispale:-)

Naše su novinarke dale izjavu pravoj velikoj novinarki Sandri Maričić za Hrvatski radio

Ana s književnicima, članovima Povjerenstva za literarne radove i zasluženim priznanjem

Fotić naših novinarki i Klikoljubica spreman uhvatiti sve važne trenutke i zabilježiti za novi Klik

Agneza nije jedini primjerak Klika koji smo ponijeli ispuštala iz ruku, a drugi je bio lancima vezan, tolika je bila navala na njega:-)

Malo šetnje uz more s vjetrom u kosi

Bilo je vremena za razgledavanje, šetnju, zabavu i sladoled na plaži. I hvatanje neponovljivih morskih motiva našim fotićem.

Da se sjetimo i motiviramo sve vas da pišete za idući broj Klika i novi LIDRANO.