> Natječaji

Autor: Administrator , 10. 3. 2021.

OSNOVNA ŠKOLA BRESTJE
Potočnica 8, 10360 Sesvete
KLASA:112-01/21-01/33
URBROJ:251-380-21-01
SESVETE, 10. ožujka 2021.

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10-ispravak, 90/11, 16/12, 86/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18.) ravnatelj  Osnovna škola Brestje, Potočnica 8, Sesvete, dana 10. ožujka 2021. godine, raspisuje

za radno mjesto

1. UČITELJ/ICA TJELESNE I ZDRAVSTVENE KULTURE ,,VIKENDOM U SPORTSKE DVORANE“ - 1 izvršitelj, neodređeno puno radno vrijeme, 40 sati tjedno

UVJETI: opći i posebni uvjeti sukladno Zakonu o radu, Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi te Pravilniku o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi.

Kandidati obvezno navode ime i prezime, adresu, broj telefona i e-mail adresu te su dužni priložiti:

• vlastoručno potpisanu prijavu
  • životopis
  • diplomu/dokaz o stečenoj stručnoj spremi
  • elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko  osiguranje, ne starije od 15 dana od dana raspisivanja natječaja
  • domovnicu, odnosno dokaz o državljanstvu
  • dokaz da se protiv osobe ne vodi kazneni postupak u smislu članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne stariji od 6 mjeseci)

Priložene isprave dostavljaju se u  neovjerenom  presliku, uz obvezu predočenja izvornika dokumenata na zahtjev.

Zaprimljena dokumentacija neće se vraćati kandidatima

Na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola.

Prijave s dokazima o ispunjenju uvjeta podnose se u roku od 8 dana od dana objave natječaja na adresu: Osnovna škola Brestje, Potočnica 8, 10360 Sesvete, s naznakom «za natječaj».

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti sve dokaze o pravu na koje se poziva.

Pozivaju se osobe iz članka 102. stavka 1.-3. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17) dostaviti dokaze iz članka 103. stavka 1. istoga Zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju.

Uz ovaj natječaj objavljuje se poveznica na internetsku stranicu Ministarstva na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji.

Prijavom na natječaj kandidati daju privolu za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima odnosno ispravama za potrebe provedbe natječajnog postupka.

Kandidatima prijavljenim na natječaj smatrat će se samo osoba koja podnese pravodobnu i potpunu prijavu te ispunjava formalne uvjete iz natječaja.

Nepravovremene i nepotpune ponude neće se razmatrati.

Osobe koje ne ulaze na listu kandidata škola ne obavještava o razlozima istog.

Na web-stranici Škole www.os-brestje-zg.skole.hr bit će objavljene upute o terminu, području te mjestu i načinu održavanja procjene u školi. Kandidati se neće posebno pozivati te ukoliko ne pristupe procjeni smatrat će se da su odustali od prijave na natječaj.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku na web stranici škole

Rok za prijavu kandidata je od 10. ožujka  2021. do 19.ožujka 2021. godine.

Natječaj je objavljen na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te na mrežnoj i oglasnoj ploči ustanove.

Ravnatelj škole:
mr.sc. Miše Kutleša