Događanja u školi

Autor: Administrator , 12. 9. 2019.

Prvi školski koraci

Prvi školski dan za sve je prvašiće dan velikog uzbuđenja i iščekivanja. Nije stoga čudno što od neizvjesnosti poteku i suze i što se za ohrabrenje traži mamina ruka. Da bi se naši najmlađi učenici osjećali što bolje toga dana, njihove učiteljice prirede program sa starijim učenicima, a dobrodošlicu im poželi i ravnatelj škole Miše Kutleša sa stručnim suradnicima.

Ravnatelj je napomenuo i roditeljima „kako od učenika ne trebaju očekivati samo petice koje nisu najvažnije, već da njihova djeca dolaze u školu radosna i željna učenja kroz koje će razvijati svoje talente i ostvarivati se kao cjelovite  osobe“.

Nakon svečanog programa, predstavljanja stručnih suradnika i ravnateljevih pozdravnih riječi učiteljice su prozvale svoje učenike i povele ih u razrede u kojima će provesti prvu godinu svoja školovanja.

Želimo da im prvi koraci u našoj školi ostanu u najljepšem sjećanju i postanu čvrsti temelj na kojemu će graditi svoje cjeloživotno obrazovanje.

A. B. Kljajo, prof.