Dan izvrsnosti 2019.

Autor: Administrator , 3. 7. 2019.

Nagrade za najbolje

Dan izvrsnost na kojemu nagrađujemo naše najizvrsnije učenike i njihove mentore održali smo 27. lipnja 2019. u 20 sati u školskom predvorju. Nagrađeno je 35 učenika te 10 učitelja koji su u ovoj školskoj godini ostvarili iznimne rezultate.

Svečanosti su nazočili nagrađeni učenici i njihovi roditelji i učitelji, a priznanja je uručio ravnatelj škole Miše Kutleša.

Učenici se nagrađuju u tri kategorije- učiteljsko vijeće bira učenike generacije koji moraju biti odlični u svojim rezultatima, ali i uzorni u odnosu prema svojim razrednim kolegama i učiteljima. U drugoj kategoriji nagrađeni su učenici i učitelji koji su u ovoj školskoj godini sudjelovali na državnim natjecanjima, te učenici osmih razreda koji su u svom osnovnoškolskom obrazovanju postigli uspjeh 5.0.

Također su nagrađeni učitelji koji su u tekućoj godini stručno napredovali.

Neki su učenici ove godine imali uspjeha u svemu čega su se dotakli. To svakako možemo reći za Luku Njavru koji je ove godine sudjelovao na državnom natjecanju iz fizike i kemije te je izabran za učenika generacije osmih razreda.

Marija Franka Podgorski također je jedna od najuspješnijih učenica naše škole, a ove je godine sudjelovala s novinarskim radovima na četiri natjecanja- na državnom Lidranu kao urednica školskog lista i s pojedinačnim novinarskim radom, na međunarodnom natječaju Bogatstvo različitosti  u Vojvodini osvojila je drugo mjesto, a po izboru Jutarnjeg lista njezin je rad odabran kao najbolji u Hrvatskoj.

Marija Franka Podgorski pročitala je dio svoga nagrađenog novinarskog rada

Osim Marije Franke, svoje su radove predstavile i Marta Gojević, također sudionica državnog Lidrana i Petra Matjanec koja je osvojila sa svojim novinarskim radom 1. mjesto na međunarodnom natječaju u Vojvodini.

Petra Matjanec uspješna je novinarka našeg Klika od 3. razreda

Marta Gojević već je u četvrtom razredu stigla s literarnim radom do državnog Lidrana

Brojna postignuća u natjecanjima iz različitih područja tehničke kulture predstavila je petašica Lorena Bošnjak.

Hana Malić svojom izvrsnom  izvedbom pjesme Neka cijeli ovaj svijet svima je nazočnima ostavila poruku koja nam daje nadu, ali i obvezu da čuvamo zelenu livadu iz sna i gradimo svojim trudom i dobrim  djelima ljepši svijet.

Vjerujemo da taj ljepši svijet grade naši učitelji svake godine iznova s novim generacijama i da će naši učenici koji odlaze iz naše Škole to prenositi i dalje.

POPIS NAGRAĐENIH UČENIKA I UČITELJA 2019. možete pogledati u prilogu.

popis_ucenika_i__ucitelja_19.docx (15.52 KB)