Književni susret

Autor: Administrator , 10. 5. 2018.

Iako nema vremena jer skuplja mrvice u dnevnom boravku, Sanja Pilić ipak nas je posjetila

Poznata hrvatska književnica za djecu Sanja Pilić provela je s našim četvrtašima ugodan i zanimljiv sat druženja. Pričala je zabavno, onako kako samo ona zna, o svom pisanju kad ne sjedi na kavi s prijateljicama, o brojnim knjigama koje je napisala, putovanju na Tajland odakle se nedavno vratila. A o njemu ne bi ni pričala da u avionu s njom nije putovala i naša Eva iz 4. c pa su se zajedno prisjetile jahanja na slonovima i drugih tajlandskih dogodovština.

A naše učenike zanimalo je štošta- što je motivira, koja joj je knjiga najdraža, čitaju li njezini unuci njene knjige, piše li svaki dan, jesu li se sve priče doista dogodile u stvarnosti…..

A onda se u  školskoj knjižnici druženje nastavilo uz potpisivanje knjiga i zajedničko fotografiranje u ozbiljnim, začuđenim i veselim, šašavim pozama. Jednoj začuđenoj pozi nije mogla odoljeti ni učiteljica Majda Bučanac.

A kako je  u književne susrete uvijek uključena i knjižnica, tj. knjižničarke, (ovaj put to je bila A. B. Kljajo) red je da se i ona fotografira s čitateljskom ekipom.

Druženje snimljeno iz drugog kuta

Naša Eva i književnica Sanja prepričavaju zanimljivosti doživljene na Tajlandu

1. B. Kljajo, prof., dipl. knjižn.