Švicarsko- hrvatski program

Autor: Administrator , 26. 1. 2021.

ZAVRŠETAK PROJEKTA

Projekt "Promicanje obrazovnog programa održivog razvoja u OŠ Brestje" u sklopu Švicarsko- hrvatskog programa suradnje službeno je završio 20. listopada 2020. godine, no i dalje će se nastaviti provoditi projektne aktivnosti kao što su online predavanja na temu razvrstavanja i gospodarenja otpadom i obnovljivih izvora energije. Treba naglasiti kako je u ovom projektu više od 400 učenika od 5. do 8. razreda u OŠ Brestje sudjelovalo u online predavanjima. Aktivnosti humanitarnog karaktera, kao što su aktivnost sakupljanja plastičnih boca čija su prikupljena sredstva namijenjena za financiranje izleta i školskog pribora za djecu iz socijalno ugroženih obitelji, i dalje će se nastaviti provoditi. Sve daljnje informacije možete pratiti na web i Facebook stranici Udruga GRAD.

Program sufinancira Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske.

Stajališta izražena na web stranici isključiva su odgovornost Udruge "GRAD" i ne odražavaju nužno stajalište Ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske.

Osnovna škola Brestje Sesvete / Potočnica bb, HR-10360 Sesvete / www.os-brestje-zg.skole.hr / ured@os-brestje-zg.skole.hr